TEGONO to wydawnictwo kameralne.


Zależy nam na wysokiej jakości sygnowanych przez nas pozycji.


Mamy zaplecze redakcyjne, zespół grafików, recenzentów. Współpracujemy z najlepszymi polskimi drukarniami. Pomagamy na każdym etapie tworzenia dzieła. Konsultujemy, doradzamy, wszystko po to, aby sprostać wymaganiom czytelników.


W TEGONO dbamy o promocję, plasowanie, projektowanie i produkcję materiałów dodatkowych. Blisko współpracujemy z autorami dbając oto, żeby ich dzieło trafiło na rynek w wymarzonej formie.


Skontaktuj się z nami!

info@tegono.comDo tej pory wydaliśmy:
BARNIM Kamienie

Autor: Bernard Berg

Liczba stron: 40

Opis:

Z kościoła w Rączu ginie cenna ikona i kilka pozornie nieistotnych drobiazgów. O kradzież zostaje posądzony Barnim. To dopiero początek jego kłopotów.

BARNIM Ogień

Autor: Bernard Berg

Liczba stron: 350

Opis:

Kiedy wśród położonych z dala od cywilizacji wzgórz płonie wieś, a jej mieszkańcy giną w niepokojących okolicznościach tajemniczy wędrowiec Barnim i jego spotkani na szlaku towarzysze postanawiają zaangażować się w wyjaśnienie zagadki. Pasmo wydarzeń niesie ich przez górskie uroczyska, opuszczone ruiny, miejsca zapomnianych i nadal żywych kultów, by znaleźć swój zaskakujący finał w największej osadzie w okolicy.

Mustang Buddyjskie serce Himalajów

Autor: Piotr Gawrzyał

Liczba stron: 175

Opis:

Królestwo Lo. Jest jak zamknięty skansen na końcu świata. Kraina zawieszona w czasie, przez wieki niezmienna, tętniąca pierwotną wiarą, nadzieją, więzią człowieka i natury… Tętniąca buddyjską pogodą ducha i ludzką życzliwością. Mustang daje wyobrażenie o tym, jak wyglądał świat, ale też jak mógłby wyglądać.